Профорієнтація для підлітків

Загалом у світі відомо близько 50000 тис. професій. Лише в Україні існує близько 15 тис. Але середньостатистичний школяр може назвати лише 30-40 з них. З плином часу з’являються все нові і нові професії, модернізують та розширюють свої межі ті, що існують на ринку праці вже давно.
Школа наразі, надаючи академічні знання з близько 15-ти різних предметів, не в змозі зорієнтувати підлітка у сферах, де він зможе практично застосувати набуті знання. Адже, професія – це не просто набір формул та задач. Це сукупність знань, навичок та рис характеру людини.

Тому, стоячи на порозі вибору, за якими критеріями сучасний підліток обирає свою майбутню професію? Гроші? Бажання батьків? Престижність? Навмання? Чи є ці критерії правильними? – питання риторичне.
Згідно зі статистикою, 50-75% студентів не працюють за обраною ними спеціальністю. Це означає, що ті роки життя, коли вони навчалися у виші, не стали інвестицією у їхню улюблену справу.

Ми запрошуємо підлітків на тренінговий курс з профорієтації. На учасників чекає 14 цікавих та насичених занять, що триватимуть 2,5 год кожне і проходитимуть щоп’ятниці. Програма побудована за коучінговою методикою і базується на взаємодії тренера та учасників.

Отже, 14 тренінгів, що допоможуть:
– дізнатися про актуальні тренди та професії;
– визначитися з професіями, що найкраще розкриватимуть власний потенціал;
– дізнатися про навички, що є цінними для роботодавців;
– створити “дорожню карту”, що допоможе у здобутті омріяної професії;
– визначити сильні сторони та психологічні особливості.

Тренінг допоможе зробити усвідомлений вибір в майбутньому.

Вік учасників: 13-18 років
Початок: 26-го січня о 13:00-15.30 год.
Вартість: 2175 (можлива помісячна оплата). При реєстрації до 20 січня вартість курсу 2025 грн. При реєстрації двох чи більше учасників – знижка 10%

Усі учасники отримають кольоровий посібник з профорієнтації.
В рамках тренінгу передбачено спеціальна групова сесія для батьків.

Зареєструвати підлітка можна за цим посиланням.