Сім додатків, щоб покращити свою продуктивність

Кожного дня ми керуємося певними звичками. Деякі з них стали рутиною на стільки, що ми не помічаємо їх у своєму житті. А певні звички, такі як куріння, можуть мати згубний вплив на ваше здоров’я; інші, такі як прокрастинація, можуть заважати вашій роботі та кар’єрі.
Тому, важливо тримати їх під контролем. Це може бути надзвичайно складно, деякі звички на стільки міцно прижилися, що ми робимо їх не задумуючись.
На щастя, є багато мобільних додатків із зручним дизайном, що можуть вам допомогти знищити негативні звички та розвинути позитивні.

1. Habitica

Habitica має надзвичайно креативний підхід, щоб відслідковувати та підтримувати хороші навички. Він створений за мотивами відео ігр, де кожне завдання допомагає підвищити рівень свого аватару.
Цей додаток дозволяє не лише слідкувати за своїми звичками. Також, Ви можете запрошувати своїх друзів, щоб проходити завдання та місії.
Але для тих, хто не цікавиться відео іграми він може виявитися не на стільки привабливим.
Завантажити: iOS and Android

2. StickK

 

Реєструючись у додатку StickK – Ви створюєте обов’язковий контракт між собою та додатком, що досягнете поставлених цілей. Ви навіть можете заробити на собі гроші 😉 Для того, щоб додати мотивації, Ви можете призначити члена сім’ї чи друга, щоб перевіряти, як досягаєте свої цілі.
Унікальний контракт допомагає залишатися мотивованим.
Завантажити: iOS and Android

3. Habitshare

 

Habitshare – це суміш соціальних мереж та додатків, для відслідковування звичок, що дає можливість покращувати свої навички разом з друзями.
Соціальна сторона додатку дозволяє Вам спілкуватися з друзями, мотивувати їх, або ж мотивуватися через них. Таким чином, Ви подвоюєте свої старання, як в командній роботі. Якщо ж Ви забажаєте – можете вести додаток приватно, не долучаючи друзів.
Завантажити: iOS and Android

 

4. Balanced

 

Balanced розроблений, щоб допомогти Вам покращити та розвинути навички, які допоможуть стати здоровішими: краще спати, не засиджуватися, пити більше води…
На відміну від більшості додатків, Balanced повністю сфокусований на звичках для здоров’я. Він дозволяє Вам бути сконцентрованим лише на трьох справах одночасно.
Завантажити: iOS and Android

 

5. Habitbull

Habit-bull – це один з найбільш багато функціональних додатківiв. Він допомагає детально стежити за навичками і, відповідно, надає найбільш детальний опис про Ваш прогрес.
Якщо Ви хочете більше займатися спортом – Habitbull може взаємодіяти з GoogleFit.
Якщо ж Ви хвилюєтеся, що втратите свої дані – не хвилюйтеся, він все може зберегти на хмарі, що допоможе з легкістю відновити дані.
Але ті, хто шукають простий додаток, щоб слідкувати за звичками – можуть розчаруватися у Habitbull, адже він є досить складним у розумінні.
Завантажити: iOS and Android

6. 42 Goals

42 Goals досить простий у дизайні, але, на відміну від інших додатків, він більше пристосований для користування через браузер. Ви також можете ділитися своїм прогресом з друзями через онлайн спілкування.
Розпочати: 42goals.com

 

 

 

7. Way of Life

Way of Life рекламує себе як “додаток, що максимально будує навички” і Ви можете побачити чому. Він навантажений функціями, які допоможуть контролювати різні звички.
Спершу, користувачам презентуються всі функції додатку та, як ним користуватися, включаючи: як ділитися своїм прогресом в соц.мережах, експортуватися дані в Excel, зберегти досягнені цілі, щоб бачити більш цілісний результат. Тому, навіть якщо спершу додаток здається складним для розуміння, Ви зможете ним користуватися за допомогою навчальної програми на початку.
Завантажити: iOS and Android

 

 

Матеріал перекладено та адаптовано з сайту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *