[блог] Ми долучаємось до створення школи :)

Щасливі повідомити Вам, що наша команда Фонд Сприяння Лідерству “Стандарт” бере участь у важливому проекті для міста Рівне.

Ось, що написав про це Сергій Терентьєв:
Ми йшли до цього і розпочинаємо. Я багато кому казав, що то станеться, але за кілька років. Проте обставини, факти і аналіз спроможності, та й думка багатьох з вас підштовхнула нас до рішення вже тепер. Сьогодні можу сказати, що ми-таки запускаємо альтернативну християнську школу і найближчих кілька тижнів почнемо набір батьків і дітей до першого класу, що стартує 1-го вересня 2018 року.
Ми все ще рахуємо бюджет і шукаємо додаткове фінансування, аби полегшити щомісячну оплату батькам. Тому цим дописом починаємо збір коштів серед усіх, хто підтримує цю ідею, мене і нашу команду. Це мій номер карти в Приваті 4149629390752293 (звітність обіцяю особисто кожному, хто долучатиметься). Все, що прийде на карту, буде використане на придбання необхідного обладнання та додаткове навчання команди. Освіта дорога річ, і хочемо дати можливість багатьом.
Про сам концепт згодом більше, зараз лише три ремарки:
1. Школа стане місцем розвитку дітей, здобуття ними знань та вмінь, що потрібні для сучасної дитини. Підхід до кожної дитини індивідуальний (в кожного своя швидкість і ми це враховуємо).
2. ‎Альтернативна. Це і про форму, і про організацію навчально-відпочинкового простору, і інтеграцію тих предметів, яких немає в сучасній школі.
3. ‎Християнська. Вся наша команда – активні члени реформатських церков. Християнська – це про наші цінності та про світогляд, який ми сповідуємо та якому навчатимемо.

Як досягнемо цього? Через співпрацю батьків, вчителів(наставників) та дітей. Де перші дві групи співпрацюватимуть, аби забезпечити все необхідне для дітей.
Чому ми це можемо? Бо ми любимо свою роботу, постійно вчимось і хочемо дітям кращого. Я можу впевнено заявити, що наша команда є професіоналами в роботі з дітьми (освіта, розвиток та дозвілля). А ще в нас багато професійних і хороших консультантів, які мають багато досвіду. Ми з 2005 року працюємо з дітьми і підлітками, і тому готові до такого відповідального і потрібного проекту в нашому місті.
Будемо вдячні за будь-яку допомогу (гроші, ідеї, молитви, репости, поради, досвід). Про все інше в коментарях та/або в приват.повідомленнях, а ще більше інформації згодом.

Також про створення Школи написало одне з рівненських інтернет-ЗМІ, з матеріалом можна ознайомитись за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *